دانستنی ها شگفتی

برخی خواص نماز

نوشته شده توسط علی پژوهی

سجده بر خاک راهکار دفع امواج الکترومغناطیسی

یک دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقات را شامل یافتن بهترین روش برای خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که بدن آسیب می رساند را انجام داد. با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بروی زمین ، زمین امواج الکترو مغناطیسی را تخلیه خواهد کرد ! سجده بر خاک راهکار دفع امواج الکترومغناطیسی برای شهروندان الکترونیکی یکی از معضلات عصر الکترونیک و به تبع ان زندگیهای الکترونیکی صدمات و لطمات ناشی از امواج تکنولوژیهای این عصر برای کاربران می باشد. تجهیزات صوتی و تصویری ، موبایل ، کامپیوتر و…

یک دانشمند غیر مسلمان (از اروپا) تحقیقاتی را مبتنی بر یافتن راهکاری برای خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که به بدن آسیب می رساند، انجام داده است.

1

تبلیغات:

2

بدن شما به طور روزانه مقدار زیادی امواج الکترومغناطیس دریافت میکند.شما امواج الکترو مغناطیس را از طریق تجهیزات الکتریکی که استفاده می کنید و نمی توانید کنار هم بگذارید ونا خواسته این امواج را دریافت می کنید.

شما امواج الکترو مغناطیس را از طریق تجهیزات الکتریکی که استفاده می کنید و نمی توانید کنار هم بگذارید و نا خواسته این امواج را دریافت می کنید. سجده بر خاک راهکار دفع امواج الکترومغناطیسی همچنین از طریق لامپهای روشن که حتی برای یکساعت هم خاموش نمی شوند

3

شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترومغناطیس دریافت می کنید.به عبارت دیگر شما با امواج الکترومغناطیس شارژ می شوید بدون اینکه بفهمید! سردرد هستید! احساس ناراحتی می کنید! تنبلی در کار و درد در مکان های مختلف! این را فراموش نکنید وقتی بعضی از این علایم را احساس کردید! راه حل همه اینها چیست!!؟؟ با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بر زمین، زمین امواج الکترومغناطیس مضر را تخلیه خواهد کرد!این شبیه اتصال زمین به ساختمانهای است که احتمال بر خورد سیگنالهای الکتریکی مانند رعد و برق وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود. بنابراین سر را بر خاک بگذارید تا امواج الکتریکی مثبت تخلیه شود! آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می کند: بهتر است که پیشانی تان را بر خاک بگذارید! و آنچه شگفت انگیزتر است اینکه: بهترین راه که پیشانی تان را بر خاک بگذارید حالتی است که رو به مرکز زمین باشید چرا که در این حالت امواج الکترومغناطیس بهتر تخلیه خواهد شد. و بیشتر تعجب خواهید کرد وقتی بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده که مکه مرکز زمین است. و کعبه درست مرکز زمین است! سجده بر خاک راهکار دفع امواج الکترومغناطیسی بنابراین سجده در نمازتان: بهترین راه برای تخلیه سیگنالهای مضر از بدن است ! این همچنین کمال مطلوب برای نزدیکی به قادر مطلق است، او که جهان را اینگونه خلاق آفرید !

میدان مغناطیسی بدن و رابطه ی جالب آن با نماز

هارولدبور از دانشگاه ییل برای اولین بار با انجام یک آزمایش ساده،به وجود میدان مغناطیسی در اطراف موجود زنده پیبرد.او با توجه به یک مولد الکتریکی که در آهنربا در داخل سیمپیچ دوران میکند و جریان تولید میکند،سمندری را در یک ظرف آبنمک قرار داد و ظرف را به دور سمندر چرخاند.الکترودهایی که در این ظرف وجود داشتند و به یک گالوانومتر حساس متصل شدهبودند،یک جریان متناوب را نشان میدادند.

میدانید،در بدن ما میلیون ها عصب وجود دارد که کار انتقال پیام در بدن ما بوسیله تحریک الکتریکی این عصب ها صورت می گیرد.در اثر شارش بار در اطراف آنها در بدن ما یک میدان تشکیل میشود و میدان بدن ما در اثر فعالیت همزمان میلیون ها عصب به وجود می آید. امواج مغزی:دستگاه موجنگار مغز چهار نوع منحنی از امواج مغزی را ارائه میدهدکه عبارتند از: آْلفا، بتا، دلتا

8

بطور شگفت انگیزی اگر انسان در هر نقطه از زمین رو به قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق میگردد و در مدتی که در نماز است میدان بدنش منظم میشود.

نماز و بارهای الکتریکی

بارهای زائدی که در اثر تحریکات الکتریکی اعصاب به وجود میآیند هم بر میدان بدن و هم بر امواج مغزی اثر سو دارند. و این اثرات در نواحیای که اعصاب در آن تحرک بیشتری دارند،خطرات جدیتری ایجاد میکنند و باید هرچه سریعتر از آن نواحی دور شوند.به طرز حیرتآوری میبینیم که این نواحی دقیقا نواحی هستند که در وضو شسته میشوند

9

بهترین راه دفع این بارهای زائد استفاده از یک ماده رساناست که سریعترین و ارزانترین و بیضررترین ماده برای این کار آب است و جالب اینجاست که آب هرچه خالصتر باشد سریعتر بارهای ساکن را از بدن ما به اطراف گسیل میدهد و هیچ مایعی مثل آب خالصی که در وضو به انسان سفارش شده این اثر را ندارد.

با دفع بارهای زائد بدن در وضو امواج مغزی در ایده ال ترین حالت قرار می گیرند. علاوه بر آن حالت تمرکزی که در هنگام نماز در انسان به وجود میآید، تشعشع امواج آلفا و نیز توانایی مغز در تولید این امواج را افزایش می دهد.

تبلیغات:

درباره نویسنده

علی پژوهی

علی پژوهی هستم متولد سال 1380 مدیر و تنها نویسنده ی نیونش(البته فعلا)

2 نظر

نظر بدهید

*

code