اشتراک گذاری, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

پست شده در:

مغز شما از انجام این کار نا توان است

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars تا حالا رایی ثبت نشده(اولین باش)

QR:  مغز شما از انجام این کار نا توان است
تبلیغات:

یک جراح استخوان می گوید:

به نظر من یک سری اعمال و حرکات وجود دارد که مغز انسان قادر به انجام آنها نیست و یا اینکه برای آنها برنامه ریزی نشده است. تست زیر این نکته را ثابت می کند. تست زیر نمونه ای از حرکاتی است که با انجام آن مغز درگیر و گیج می شود. حتی اگر بارها و بارها این عمل را انجام دهید، مغز با سردر گمی زیاد همان نتیجه را نشان خواهد داد و هیچ تغییری بوجود نخواهد آمد. یعنی شما نمی توانید، با سعی و تمرین مداوم پای تان را باهوش کنید. چرا که مغز شما از قبل برنامه ریزی شده است.

تبلیغات:

این تست بسیار هیجان انگیز تنها چند ثانیه طول می کشد. باور کردنی نیست، ولی کاملا صحت دارد. همین حالا آن را امتحان کنید. ….

در حالی که مقابل مانیتورتان نشستید (هر جای دیگر مانند؛ صندلی، مبل…) پای راستتان را کمی بالا آورید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. در همین حال با دست راست شماره ۶ را در هوا بنویسید (عدد ۶ را از بالایش شروع کنید یعنی حرکتی در خلاف عقربه های ساعت) مسیر چرخش پای شما تغییر کرد، نه؟!!

یعنی پای شما خلاف عقربه های ساعت شروع به چرخیدن کرد. درست است؟

تبلیغات:  

هنوز دانشمندان علتی برای این عکس العمل مغز پیدا نکرده اند. در نتیجه هیچ کاری برای تغییر آن نمی توان انجام داد.

تبلیغات:

حمایت از ما

نوشتن مطالب و انتشار اونا یکم سخته از طرفی نگه داری سایت هم هزینه هایی داره(هزینه ی خرید دامنه،هاست،هزینه ی طراحی و...) اگه براتون امکان داره لطفا با پرداخت خودتون مقدار کمی در هزینه های سایت سهیم باشید تا ما هم بتونیم براتون مطالب مفید منتشر کنیم حمایت از ما

نوشته شده توسط علی پژوهی

علی پژوهی هستم متولد سال 1380 مدیر و تنها نوسنده ی نیونش(البته فعلا)

204 posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code