دانستنی ها

زنی که ۴۰ سال است نخندیده

نوشته شده توسط علی پژوهی
زن آمریکایی برای جلوگیری از پیری اعتراف کرد که ۴۰ سال است نمی‌خندد.
کریستین تس ۵۰ ساله در این‌باره می‌گوید: ظرف ۴۰ سال گذشته هرگز نخندیده‌ام. هنگامی که دوستان و اطرافیان خود را با چروک‌های کنار چشم و لب‌هایشان دیدم تصمیم گرفتم مانع پیری خود شده و لبخند نزنم تا کنار چشم و لب‌هایم چروکی به‌وجود نیاید.
پس از انتشار این خبر بسیاری از کارشناسان نظرات متفاوتی در این ارتباط بیان کرده‌اند.
کریستین می‌گوید: هرگز دوست نداشته تا روش‌های مانع پیری، همچون بوتاکس و ژل‌های ضدپیری استفاده کند به همین خاطر ۴۰ سال است که نخندیده تا همیشه جوان بماند.
برخلاف تصورات کریستین، روانشناس آماندا هیلز در این‌باره می‌گوید: خنده در سلامت روان بسیار مهم است. وقتی ما می‌خندیم و لبخند می‌زنیم هورمون خوشحالی در سیستم بدن ترشح می‌شود که با فرآیند احساس خوب همراه است. احساس شادی به انسان‌ احساس جوانی می‌دهد چرا که مسیرهای عصبی در سیستم بدن حس بهتری دارند.
کریستین
این زن به هیچ وجه فرد بد اخلاقی نیست بلکه بسیار شوخ است ولی با این وجود به خودش اجازه نمیدهد تا بخندد.

او میگوید که حتی در بدنیا امدن دخترش با وجود اینکه بسیار خوشحال بوده است نخندیده است.

او میگوید حتی یک چروک هم روی صورت من وجود ندارد چون به مرور زمان عادت کرده ام که از عضلات صورتم درست استاده کنم تا باعث بوجود امدن چین و چروک نشود.

تس کریستین میگوید:بسیاری به من میگویند که ایا بوتاکس کرده ام؟ولی این حاصل ۴۰ سال تلاش من برای سالم نگه داشتن پوستم به صورت طبیعی است.

تبلیغات:
یک متخصص ورزش یوگا نیز در این‌باره می‌گوید: خنده و شادی لازمه زندگی بشر است.  با تمرین‌های متفاوت بر سیستم عضلات بدن می‌توان مانع پیری شد اما راهکار نخندیدن برای مقابله با پیری کاری درست نیست. تصور غلط و رایجی درباره خندیدن و چروک‌های صورت وجود دارد. افرادی که نمی‌خندند همواره چهره‌ای عبوس و ناراحت دارند.
با وجود این کریستین همواره تلاش می‌کند تا برای پیر نشدن نخندد و این حالت را ۴۰ سال است که حفظ کرده است.
تصاویر:
کریستین
کریستین
کریستین
کریستین
کریستین
کریستین
کریستین
کریستین
ممکن است بعضی از افراد با خود بگویند “زن ۵۰ ساله ای که ۴۰ سال است نخندیده یعنی از سن ۱۰ سالگی خنده را کنار گزاشته و این ممکن نیست”
ما از همین جا به شما میگوییم که بله این زن از سن ۱۰ سالگی نخندیده و این در ویدیو یی که در پایین برای شما آماده کرده ایم هم گفته شده است

ویدیو :

تبلیغات:

درباره نویسنده

علی پژوهی

علی پژوهی هستم متولد سال 1380 مدیر و تنها نویسنده ی نیونش(البته فعلا)

نظر بدهید

*

code